> Компанія Lytro анонсувала нову модель фотокамери майбутнього | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Компанія Lytro анонсувала нову модель фотокамери майбутнього


На відміну від пристрою попереднього покоління, вона більше схожа на професійну дзеркальну камеру, але має трохи незвичайний дизайн .

Незважаючи на використання однієї і тієї ж технології, друга камера Lytro має мало спільного з першою спробою компанії випустити фотоапарат, здатний захоплювати все світлове поле в кадрі, повідомляє The Independent. За своїми характеристиками вона претендує на фахову і професійну категорію.

В Lytro сподіваються, що їх нова Illum переконає громадськість, що їх «живі картини» зацікавлять творчих професіоналів і любителів високотехнологічних пристроїв. До камери додається пакет програмного забезпечення, який дозволяє користувачам детальніше дослідити ефект динамічного зображення.

Камера працює на знайомому всім за останніми флагманських смартфонів процесорі Qualcomm Snapdragon 801. Її об’єктив має 8-кратний зум (30-250 мм) і ширококутну діафрагму f/2 на всьому діапазоні фокусних відстаней. Все це поєднується з високою швидкістю спрацьовування затвора, рівній 1/4000, а також матрицею на 40 Megaray, що майже в 4 рази більше, ніж у попередньої моделі.

Lytro вже приймає замовлення на Illum за ціною $1 600, однак поставки новинки почнуться 15 липня. При попередньому замовленні ціна зменшується на $100. Для власників камер Lytro першого покоління передбачена знижка в 20%.

Lytro Illum працює на Android і вміє відправляти знімки по Wi-Fi або GPS на Facebook, Twitter та інші сайти. Для зберігання відзнятого матеріалу можуть використовуватися карти пам’яті формату SD, а для передачі знімків крім бездротового зв’язку — порт USB 3.0.

На відміну від першої моделі з мініатюрним екраном, ця обладнана 4-дюймовим тачскріном, який полегшує керування камерою і перевірку відзнятого матеріалу. Перша модель камери Lytro мала форму бруска і мала унікальною на той момент можливістю вибрати, які ділянки кадру будуть у фокусі, після того, як зроблено знімок. Дисплей також можна нахиляти для оптимального кута зору.

Перша модель камери Lytro мала форму бруска і мала унікальною на той момент можливістю вибрати, які ділянки кадру будуть у фокусі, після того, як зроблено знімок.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!