> Колишній «народний мер» міста Горлівка пропав | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Колишній «народний мер» міста Горлівка пропав

Як розповіли друзі Олександра Сапунова, в процесі пошуків, неподалік від магазину, реализующем камуфляжний одяг, був виявлений його автомобіль. Магнітофон в салоні припаркованої машини виявився не включеним, але слідів злому не було.

Перед зникненням, який займав раніше пост «народного мера» Сапунов, у зв’язку з останніми подіями, що відбуваються на Україні, хотів відправити свою дружину і дочку за межі країни — на тимчасове проживання в Російську Федерацію. Але відвезти своїх близьких на поїзд так і не встиг. Замість того, щоб приїхати за ними, він загубився в одинадцятій годині ранку, переставши виходити з дружиною на зв’язок.

На зв’язок Олександр Сапунов не виходить вже близько доби, а його мобільний телефон знаходиться поза зоною дії мережі.

Сапунов очолює місцевий штаб самооборони, будучи лідером руху «Міський порядок». Не так давно, наприкінці квітня, будучи також «народним мером» міста з майже 300 тисячним населенням, він заявив, що йде з цієї посади. Причиною такого кроку стали спроби невстановлених осіб викрасти його.

Також у Горлівці, що є одним з великих міст Донецького регіону, раніше пропав один з місцевих депутатів, Володимир Рибак. На тілі вбитого Рибака, виявленому пізніше в Слов’янську, були сліди тортур.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!