> Кличко вирішив звільнити КМДА від мітингувальників роботи | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Кличко вирішив звільнити КМДА від мітингувальників роботи

Так як проведені вибори 25-го травня цього року показали, що швидше за все новим мером напівзруйнованої столиці стане боксер Кличко, а тепер і політик, то чоловік вирішив, що тепер можна дійсно взятися за роботу, незрозуміло тільки, що ж депутати робили останні три місяці, якщо до звільнення адміністративних державних будівель справа дійшла лише зараз.

Дивно, але ніхто не збирається заводити кримінальні справи на «самооборону» Майдану за такі витівки, навпаки, Кличко висловив своє розуміння, що для багатьох людей КМДА стала своєрідним будинком за весь цей час, але тепер вибори пройшли, тому можна і почати працювати, тобто, за словами Кличка, повертати країну до мирного життя і займатися київськими реформами. Київрада ж треба звільнити теж, висловив жаль Кличка, адже новообраним 120 депутатам слід десь проводити збори.

При цьому боксер пообіцяв надати «самообороні» Майдану інше приміщення, де ті можуть розташуватися, що наводить на думку, що членами цієї структури стали громадяни без певного місця проживання. Слова ж Кличка були скоріше проханням, ніж наказом.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!