ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Китай успішно випробував свій перший реактивний безпілотник-невидимку


Апарат здатний здійснювати фото — і відеозйомку з високим дозволом на великих висотах, залишаючись при цьому непоміченим .

Днями Китай провів успішні випробування нового безпілотного літального апарату «Лицзянь» (що в перекладі означає «Гострий меч»). Це перший в країні БЛА, створений із застосуванням технології радіолокаційної малопомітності «стелс» і оснащений реактивним двигуном. Його політ тривав близько 20 хвилин.

За словами експертів, створений за принципом «літаючого крила» апарат здатний здійснювати фото — і відеозйомку з високим дозволом на великих висотах, залишаючись при цьому непоміченим. Це дозволить збільшити розвідувальні можливості КНР в Східно-Китайському і Південно-Китайському морях, де Пекін має територіальні суперечки з цілим рядом сусідів. Крім того, фахівці вважають, що «Гострий меч» може бути не тільки розвідувальних, а й ударних.

«Його успішний політ символізує те, наскільки швидко КНР наздоганяє розвинені країни в області військової модернізації», — зазначив колишній генерал Народно-визвольної армії Китаю Сюй Гуан’юй.

Повідомляється, що безпілотний літальний апарат був спроектований Шэньянской авіабудівною корпорацією і побудований авіапромисловій групою «Хунду». Ніяких технічних характеристик апарату китайська сторона не призводить. Зокрема, залишається незрозумілим, чийого виробництва двигун встановлений на БЛА.

Як відзначають експерти, в останні роки Китай стрімко нарощує виробництво своїх БПЛА, які значно дешевше західних аналогів і можуть мати гарні перспективи на міжнародному ринку.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!