ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Кількість прихильників НАТО і ЄС в Україні стрімко зростає

За останніми даними опитування, яке провели фахівці аналітичного центру Разумкова, кількість прихильників НАТО і ЄС серед українців стрімко зростає. Якщо сьогодні влада вирішили провести референдум про членство в цих двох міжнародних організаціях, то результат був би наступний.

За приєднання до Європейського союзу проголосувало би близько 61 % респондентів, а за НАТО — 40,8%, противників євроінтеграції України було б 22,1 %. При цьому варто відзначити, що якщо порівняти ці дані з березневими показниками, то кількість позитивно налаштованих до Європейського Союзу громадян виросло на 6,4 %. Найбільше прихильників такого вектора розвитку країни на Заході, найменше-на Півдні. Що стосується Північноатлантичного Альянсу, то кількість бажаючих побачити Україну серед країн цієї військово-політичної структури зросла на 5%, порівняно з даними минулого місяця. Варто також зазначити, що є і люди, які досі підтримують вступ країни в Митний Союз. Їх сьогодні налічується близько 20% від усієї кількості опитаних респондентів.

Нагадаємо, аналітичний центр Разумкова (м.київ) проводив опитування з 6 по 11 червня 2014 року серед жителів України у віці старше 18 років про їх ставлення до можливої інтеграції в Європейський Союз і НАТО. Жителі Криму в ньому участі не брали.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!