ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Капелло: «Не розумію, чому всі судді проти збірної Росії»

Головний тренер збірної Росії Фабіо Капелло після матчу з Алжиром (1:1) на ЧС-2014 заявив, що арбітри повинні були призначити пенальті у ворота африканської збірної.

Я засмучений. Не люблю говорити про арбітрів, але вони весь час судять проти Росії. Ми повинні були бити пенальті. Не розумію, чому всі судді проти нас», — сказав Капелло.

Пізніше італійський тренер розвинув цю думку на прес-конференції.

— Це останній матч, в якому ми могли перемогти. На жаль, ми пропустили гол. Пропустили після порушення, в якому, на мій погляд, не треба було давати свисток. Якщо є на що скаржитися, то на арбітрів. Я весь час мовчав, але тепер можу сказати.

— У чому особисто ваша помилка?

— Сьогодні не було помилок. Їх воротар двічі витягував дуже складні м’ячі, значить ми мали багато моментів.

— Що ви маєте на увазі під помилками судді?

— Був фол на Кокорине у штрафному, але свистка не було. Можу також поскаржитися на суддівство в матчі з Бельгією — тепер все закінчилося і можна сказати.

— На цьому ЧС ви готували основу для ЧС-2018? Канунников випускали, наприклад.

— Я просто бачив, що за навісів вони домінували, тому я виставив гравців вище — це сьогоднішній вибір, а не завтрашній.

— Як вам Алжир?

— Відмінна команда, всі грають за кордоном, у великих чемпіонатах. Якісна, сильна команда. Добре зіграли, але і у нас були можливості перемогти.

— Що ви думаєте щодо вильоту Іспанії та Англії?

— Я ніколи не бачив чемпіонату світу такого високого рівня. Дуже високий ритм, дуже висока якість.

— Чого нам постійно не вистачало?

— Я нещодавно торкався цього — високий рівень у всіх, якщо ти здійснюєш помилку — реакція нещадна. Рівень гравців змусив нас збирати валізу, ми допустили деякі помилки, які нам дуже дорого обійшлися.

— Ви продовжуєте працювати зі збірною?

— Якщо мене ще хочуть, то звичайно.

— Чи вважаєте ви себе правильним кандидатом на керівництво Росії до ЧС-2018, враховуючи, що і з Англією на ЧС ви зазнали невдачі?

— З цією відповіддю треба звернутися до відповідальних осіб. Ви англієць і ви пам’ятаєте, що коли я взяв Англію, ви не потрапили на Євро. Я вивів вас і на Євро і на ЧС, є статистика в збірній Англії — вона істотна. Це була гарна робота, — зазначив Капелло.

Головним суддею матчу Алжир — Росія був турок Джюнейт Чакір.

Нагадаємо, Росія вперше не здобула на груповому етапі жодної перемоги і не змогла вийти в 1/8 фіналу.Інші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!