ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Журналісти Lifenews на волі і вже в Грозному

Пізньої суботньої ночі у мережі з’явилася інформація про те, що все-таки вдалося домовитися з СБУ представникам Рамзана Кадирова, щоб ті відпустили нарешті російських журналістів з полону.

Глава Республіки Чечні написав про подію на своїй соціальній сторінці, згадавши, що літак з чоловіками вже злетів у повітря з території Києва і направляється в Грозний, звідки на наступний день звільнені журналісти змогли повернутися додому. Кадиров подякував, в першу чергу, президента Росії за те, що він довів, що громадяни РФ знаходяться все-таки в безпеці в будь-якій країні, під надійним захистом свого уряду. Він був радий і тому, що серед політиків і чиновників знайшлися розсудливі особи, з якими вдалося провести переговори, що тривали протягом кількох останніх днів.

Саме в цілях збереження життів журналістам, ця інформація ретельно приховувалася. Нагадаю, що журналісти були викрадені ще 18-го травня, після чого в мережу викладалися різні відео і фото, що підтверджують жорстоке ставлення українських військових по відношенню до затриманих росіянам. Це обурило всю громадськість, включаючи не тільки інші телеканали, але і Держдуму і навіть президента країни.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!