ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Жириновський розкритикував Фабіо Капелло і РФС

Володимир Жириновський запропонував головному тренеру збірної Росії Фабіо Капелло, під керівництвом якого національна команда не зуміла подолати груповий етап чемпіонату світу в Бразилії, написати заяву.

— Як оціните результат збірної?

— Погано оціню, на три з мінусом, — сказав Жириновський. — Біда в тренері. Це не той фахівець, який повинен вести команду до перемоги, навіть своїм зовнішнім виглядом не викликає симпатій. Та й в цілому у італійських тренерів оборонна тактика.

— Що не так з Капелло зовнішнім виглядом?

— Як учитель виглядає, директор у школі. Повинен бути блиск в очах! Подивіться на Газзаєва, який енергійний. А тут — просто посидіти, поговорити… Ні бійцівських якостей. Плюс зарплата, звичайно. Величезні гроші — 7 мільйонів євро. Ми за ці гроші п’ятьох російських можемо взяти, вони краще підготують команду. Або направити кошти на підготовку резерву — більше буде користі.

— Тренера треба міняти?

— Так, терміново. Треба змінювати стиль гри, робити його більш атакуючим. І терміново займатися резервом. Через два роки вже чемпіонат Європи, могли б краще підготуватися, увійти в топ-10, а в 2018-му під час чемпіонату світу, можливо, і на п’ятірку замахнутися. А зараз — ганьба. І треба РФС розігнати.

— Хто ж буде платити Капелло, якщо його звільнити? Чотирирічний Контракт, гігантська неустойка.

— А не треба було укладати. Всі контракти підписуються по завершенні якогось великого турніру, а до — навіщо укладати? Ми ще не зіграли на чемпіонаті світу, і раптом підписуємо договір. Це помилка РФС, Миколи Толстих.

— Кого призначати замість Капелло?

— Леонід Слуцький себе добре проявив. Валерія Газзаєва можна. І потім — як себе веде Капелло? Програли — і він пішов грати в гольф-клуб, не провів прес-конференцію з журналістами не поговорив, з уболівальниками. Живе в своє задоволення. Все до лампочки!Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!