ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Жириновський: представництво ДНР відтепер і в Москві

Представниками ДНР було підписано угоду з Ліберально-Демократичною російською партією про співпрацю, за допомогою якої вони і відкрили своє представництво в столиці. Вчора це оголосив Михайло Дегтярьов — один з депутатів Держдуми.

Він повідомив, що саме завдяки розпорядженням від Володимира Вольфовича, в провулку Лукова відкрилося офіційне представництво Народної Республіки, тобто фактично це вже посольство. Приміщення вже обладнано за нормами і з цього дня починає вести справу по встановленню контакту з органами держави, насамперед взявшись за Центробанк. Депутат також додав, що таким чином ДНР бажає бути підготовленою до введення російської валюти.

В одному з моментів угоди з ЛДПР також зазначається, що партія стає помічником-оператором по збиранню різного виду гуманітарної допомоги по всій Федерації для жителів ДНР. Крім цього представництва, ще два відкриті в Санкт-Петербурзі та Ростові-на-Дону. Крім цього 22 травня Денис Пушилин звернувся до президента, парламенту та уряду РФ, просячи визнання незалежності Народної Республіки.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!