ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » ЄС узгодив програму надання фіндопомоги Україні

Глави держав і урядів країн-членів ЄС погодили програму надання фінансової допомоги Україні в розмірі 1,6 млрд євро, повідомив голова європейської комісії Жозе Мануел Баррозу за підсумками неформальної вечері в Брюсселі.

«Ми завершили програму з надання макрофінансової допомоги Україні в розмірі 1,6 млрд євро і підготовку контракту щодо сприяння будівництва інститутів влади на суму 355 млн. євро», — зазначив він.

Також Баррозу повідомив, що глави держав і урядів країн-членів ЄС одностайно схвалили заяву по Україні.

«Ми (ЄС) підтримуємо законно обране нове керівництво України», — сказав він.

«Ми продовжимо надавати свою повну підтримку для стабілізації ситуації в країні (в Україні) і підвищення її опірності до дуже великого тиску», — додав Ж.М.Баррозу.

Крім того, глави держав і урядів країн-членів Євросоюзу схвалили проведення виборів глави української держави, повідомив у середу глава європейської ради Херман ван Ромпей під час прес-конференції за підсумками неформальної зустрічі в Брюсселі.

«Ми вітаємо проведення в неділю виборів, що пройшли в гідних умовах, беручи до уваги обставини, що склалися», — сказав Х. ван Ромпей.

«Явка була хороша, результати були очевидними», — підкреслив він. За його словами, лідери країн-членів ЄС з нетерпінням очікують тісної співпраці з новим президентом України Петром Порошенком.

У свою чергу, Верховний представник ЄС із закордонних справ Кетрін Ештон розмовляла у вівторок ввечері з лідером президентської гонки Петром Порошенком і привітала його з перемогою на виборах.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!