> ЄС реалізує угоду з Україною восени | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » ЄС реалізує угоду з Україною восени

На засіданні Ради ЄС, 23 червня, прийнято рішення про тимчасове застосування положень частини Угоди про асоціацію вже цієї осені після затвердження його парламентом України. Дана подія сталася в Люксембурзі на засіданні ЄС, де країни Європи представляли міністри закордонних справ. Це рішення офіційні особи прийняли у зв’язку з тим, що твердження рішення про включення України в зону вільної торгівлі всіма 28 країнами — членами Євросоюзу займе дуже тривалий час. Дана міра дозволить вже восени підключитися до зони вільної торгівлі і користуватися всіма цими перевагами.

Підписання даного нормативного акта Європейського Союзу планують здійснити на засіданні Ради ЄС від 27 червня при безпосередній присутності президента України Петра Порошенка, президента Ради ЄС Германа Ван Ромпей, президента Єврокомісії Жозе Мануеля Барозу та керівників держав і урядів ЄС. В цей день підпишуть такі ж документи з Молдовою і Грузією.

Зовнішньополітична служба ЄС, перед цим, видала довідковий матеріал на 24 сторінках. У ньому, декларується офіційні погляди Європейського союзу відносяться до України питань. Наприклад, один із пунктів, роз’яснює яку вигоду отримають українці після підписання Угоди з ЄС.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!