ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Ігор Стрєлков: на всю область не знайшлося і тисячі чоловіків, готових захистити Донбас

f89e785a1f5aafa2a10aa08cf5bb3c3cУ своєму відеозверненні Ігор Стрєлков розкритикував донеччан і луганчан за боягузтво і лінощі.

«Громадяни ДНР, звертаюся до вас з проханням стати на захист своєї Батьківщини — своїх домівок, своїх родин, свого народу. Мені доводиться просити вас зробити те, про що за всіма людськими мірками просити і не потрібно. Адже вставати за свою Батьківщину і свою свободу на Русі завжди було почесною справою, на заклик якої споконвіку відгукувався кожен, хто вважав себе чоловіком. Тим не менш, мені доводиться сказати вам правду прямо в очі, сказати жорсткі і досить образливі для вашої гідності слова. Вже більше місяця як ми, маленька група добровольців з Росії та України, прислухавшись до закликів про допомогу, яке прозвучало з вуст висунутих вами лідерів протесту прибули сюди і у збройній боротьбі протистоїмо всієї української армії і безлічі охочого на поживу найманого непотребу. За минулий місяць ми зробили багато разів відчайдушний заклик: «дайте нам зброю!». Дайте зброю, щоб ми могли боротися за свою свободу, за своє право читати і говорити рідною російською мовою, за право почитати предків і героїв ВВВ, а не посіпак нацистських злочинців. Послухавши цього заклику ми добули зброю: захопили на складах, відібрали в українських військових і міліції, купили у підпільних торговців за немислимі гроші«, — говорить в повідомленні Стрєлков.

Також він зазначив, що ополченці прикривають собою весь Донбас, однак «натовпів добровольців у штабах немає». А основна частина ополченців — люди за сорок. Крім того, за словами Стрєлкова молоді в рядах практично немає.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!