> Ярош хоче зробити батальйон «Донбас» спецбатальоном | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Ярош хоче зробити батальйон «Донбас» спецбатальоном

Семен Семенченко, командувач відомим військовим формуванням «Донбас», у себе на сторінці в одній із соцмереж написав, що підрозділ спеціального призначення можуть створити на основі батальйону «Донбас», а точніше на базі одного з його підрозділів. Добровольчого командування формування «Донбас» вже почало переговори з СБУ, а також іншими відомствами, такими як Міністерство оборони України і МВС.

За словами Семенченко, нове спеціалізоване підрозділ має отримати офіційний статус, важке озброєння, і сучасну інфраструктуру. Командир батальйону зазначив, що це дозволить контролювати українську кордон на досить хорошому рівні, знищувати мобільні групи ополченців, а також виконувати інші бойові завдання, в тому числі контрдиверсійні і розвідувальні.

Нагадаємо, що добровольчий батальйон «Донбас» створив Дмитро Ярош, лідер об’єднання «Правий сектор». Ця організація за даними Генпрокуратури РФ, є вкрай радикальною, і пов’язана з партією «Свобода», раніше визнаної Європарламентом як неофашистська. Проти самого ж Яроша в Росії деякий час тому було заведено кримінальну справу за заклики до тероризму, після чого матеріали справи передали в Інтерпол.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!