ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Як виглядає ситуація на Сході України сьогодні? Останні новини на 2 серпня 2014

Українські силовики продовжують ефективну зачистку східних регіонів України . Ситуація на Сході України сьогодні, 2 серпня 2014, як і днем раніше, не надто райдужна.

Схід України, ситуація сьогодні, останні новини 2 серпня 2014, АТО

Зараз бої на Донбасі не ведуться. За наявними даними, українські силовики, задіяні в АТО, зараз старанно відходять від місць битв. На безпечній від ополченців відстані вони планують здійснити перегрупування.

Інформацію про ротації військ на сході в Україні підтвердив спікер РНБО. Для багатьох матерів призовників сьогодні щасливий день, адже більшість солдатів відпустять додому, щоб ті перепочили. Замінять їх в боях проти населення Сходу України, кров’ю домагається свого права на суверенітет, нові силовики.

Подробиці АТО і ситуації на Сході України сьогодні, 2.08.2014

За останні години кілька разів силовики АТО прагнули прорватися в Шахтарськ. Однак взяти місто їм ополченці не дозволили — вони успішно відбили у боях атаки військових. До нещастя, і це зіткнення призвело до жертв. Відомо, що загинули українські десантники — ціла бригада. Важко говорити, які втрати ополченців — з ними зв’язок тримати непросто.

З Голландії, до речі, сьогодні прибули спецназівці в кількості 700 осіб. Вони мають намір у зоні аварії Boeing-777 під Торезом почати розслідування.

АТО в Луганську. Останні новини АТО на Сході Украинына 2 серпня 2014

Крім Донецької області, проти сил АТО намагається вціліти і Луганськ. Сьогодні в місті через боїв спостерігаються перебої з електрикою — багато будинків знеструмлені. Якщо так піде і далі, то Луганськ ризикує перетворитися на безлюдний аналог раніше «звільненої» від мирних жителів і б’ються ополченців Слов’янська.

Варто відзначити, що знеструмлення міста Луганськ не припиняється вже кілька днів. Лагодити лінії електропередач важко в поточній ситуації, так і безглуздо. Але відсутність електрики — ще півбіди. Головне, що в місті почалися перебої з водопостачанням. Всього очікується, як зазначає Марат Баширов, прем’єр-міністр ЛНР, що водні ресурси вичерпаються через десять днів.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!