ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Як проходять вибори в Україні 25 травня 2014: текстова онлайн — трансляція

Для України день 25 травня 2014 став особливим — почалися вибори, на які і у політиків, і у частини громадян, і у зовнішніх країн є великі надії, адже всі вірять, що з приходом легітимної влади все стабілізується.

Як проходять вибори в Україні, транслювати відео в онлайн поки немає можливості. Однак ми проведемо текстову трансляцію виборів в Україні 25 травня.

Інформація буде регулярно оновлюватися.

Вибори 25 травня, Україна: текстова онлайн — трансляція

15:20 — у Донецьку замість виборів успішно пройшов мітинг, а потім до резиденції Ріната Ахметова почали перебувати озброєні люди. Традиційно їх особи приховують маски. Поки що ніяких дій з боку останніх зроблено не було, але маєток олігарха оточене. Важко виключати спробу штурму.

13:40 — у Донецьку захоплена готель «Вікторія». Постраждалих немає, але зникли списки (які саме — не уточнюється).

12:30 — в Луцьку один з бажаючих проголосувати на виборах помер по дорозі до ділянки — цією людиною став вісімдесятилітній пенсіонер.

12:05 — відбулася евакуація людей з дільниць в Миколаєві — там надійшло повідомлення про підготовку вибуху.

12:00 — Антрацит, як і Лисичанськ, обрати мера не зможуть — захід зірвано місцевими активістами.

11:45 — невідомі зробили спробу спалити виборчу дільницю, що знаходиться в Одесі. Плани не реалізовані.

11:10 — ситуація з виборами в Маріуполі йде важче — тринадцять ділянок не працюють, але люди все-таки йдуть голосувати.

11:00 — стало відомо, що у Харкові почали роботу всі до єдиного виборчі дільниці. По місту явка на вибори хороша.

10:20 — жоден виборчу дільницю не відкрився ні в Донецьку, ні в Горлівці. Навіть якщо серед місцевого населення і були ті, хто бажав віддати свій голос 25 травня на користь того або іншого претендента на вищий пост, то зробити цього в даних районах їм можливості не представилося.

09:45 — в Росії були відкриті цілих шість виборчих дільниць, де мають можливість проголосувати за свого президента українці. Це стало великою несподіванкою, проте політики, особливо українські, ініціативу РФ підтримали.

08:30 — надійшло повідомлення від Авакова, який заявив про блокування сайту хакерами, однак спростував дані, що виведена з ладу система виборів. При цьому він запевнив: робота ЦВК ведеться в штатному режимі.

08:00 — Україна починає обирати свого президента, голосування стартувало, і закінчиться воно лише в 20:00 по Києву. Нагадаємо, у виборах не беруть участь деякі кандидати, які в останній день буквально заявили про зняття своїх кандидатур. Мова йде про Симоненка, Цареве, Шкиряке, Клименко, Королевської. Цушко також вирішив зайнятися самоусуненням.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!