> Яя Туре: «Манчестер Сіті не відпустив мене до вмираючого брата» | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Яя Туре: «Манчестер Сіті не відпустив мене до вмираючого брата»

Півзахисник «Манчестер Сіті» Яя Туре розповів про смерть молодшого брата Ібраїма, який помер від раку .

«По закінченні сезону я хотів провести 4-5 днів зі своїм братом, а вже потім вирушити на підготовку збірної Кот-Д’івуару до ЧС-2014. Але «Манчестер Сіті» не захотів дати мені кілька вільних днів.

У підсумку я поїхав на святкування чемпіонського титулу в Абу-Дабі, в той час як мій брат лежав на лікарняному ліжку. На щастя, хоч брат Коло зміг бути поруч з ним.

Після всього, що сталося я звинувачую себе за те, що не наполіг на своєму проханні і не змусив керівників «Сіті» з повагою поставитися до мене.

Представники клубу знали, що я страждав кілька місяців із-за стану здоров’я мого брата. З-за цього я отримав декілька пошкоджень в кінці сезону. Моя голова повністю захопила контроль над тілом. Останні чотири місяці були найскладнішими в моєму житті.

Так, у мене був успіх в спортивному плані, але коли приходиш додому і стикаєшся з бідою того, кого любиш, а ще не знаєш, як допомогти… Це важко.

Я перебуваю у глибокій печалі. Розумію, що не зробив для брата нічого корисного в останні тижні», — сказав Яя Туре.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!