ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Яценюк збереже посаду прем’єр-міністра, — Порошенко

Кандидат на посаду президента України, і який переміг за даними ЦВК на що відбулися напередодні виборів, Петро Порошенко, не знаходить підстав для відставки чинного глави уряду Арсенія Яценюка.

Про це Порошенко заявив сьогодні на проводилася в його виборчому штабі прес-конференції. Він зазначив, що чинне законодавство України не передбачає відставку прем’єр-міністра через обрання нового глави держави.

Також Порошенко прокоментував діяльність Яценюка, зазначивши, що під час своєї діяльності на посаді прем’єр-міністра, він зробив досить багато рішучих і вдалих кроків у сфері стабілізації економічного становища України. На основі такої оцінки, лідер президентської гонки переконаний, що його подальшу співпрацю з Арсенієм Яценюком може бути цілком ефективним. І тому жодні дебати щодо заміни керівника уряду не мають практичного сенсу.

Нагадаємо, Арсеній Яценюк в лютому цього року призначений на посаду голови уряду України в результаті подій, що мають ознаки державного перевороту. Трохи раніше Яценюк відмовився від аналогічній посаді, пропонованої йому легітимним президентом країни Віктором Януковичем.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!