ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Яценюк — міністрам: Ви живете так, ніби Росія не відключила газ

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вважає ключовими напрямками розвитку енергетики підвищення енергоефективності та збільшення видобутку енергоресурсів.

Як передає кореспондент «Сегодня», про це він заявив на засіданні Кабміну.

«Другий блок — це енергетика, енергоефективність, а це — зменшення споживання. Тут вкотре акцентую профільним міністерствам: ви живете так, немов нічого не сталося, ніби Росія не відключила газ. Шановні члени уряду, далі так жити не можна і треба з людьми чесно і відверто про це говорити, пропонувати, говорити про тих нагальних кроків, які вже потрібно робити. Тарифи збільшилися, означає що треба робити? Зменшувати споживання. А для того, щоб його зменшити, потрібно дати людям стимули — поставити прилади обліку, дати можливість утеплити будинок і допомогти в ресурсі. Тому другий блок — це енергетика, яка передбачає два питання: зменшення енергоспоживання та енергоефективність та збільшення видобутку», — сказав він.

Нагадаємо, Яценюк заявив, що АПК і енергетика — дві базові галузі української економіки, які необхідно розвивати в першу чергу.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!