ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Хроніка подій. Новини України 27 травня 2014, головні новини, події, факти

Актуальні новини України на ранок 27 травня. Президентські вибори в Україні . Продовження протистояння на Сході України, захоплення Донецького аеропорту, евакуація ЗАЛІЗНИЧНОГО вокзалу в Донецьку. Визнання у світі легітимності президентських виборів в Україні, думку екс-президента Януковича В.Ф..

Події дня. Підрахунок результатів виборів президента України — останні результати.

Центрвиборчком обробив понад 80% протоколів, і хоча дані постійно змінюються, впевнено можна виділити трійку лідерів, це Петро Порошенко, Юлія Тимошенко і Олег Ляшко. Причому, відрив Порошенко від суперників настільки вражаючий, що другий тур виборів, швидше за все, не знадобиться. Нагадаємо, 25 травня в Україні відбулися дострокові президентські вибори, які повинні привести до влади легітимного президента, якого визнають у світі.

Події дня. Факти і події в Україні 27.05.2014. Слов’янськ, Донецьк та інші гарячі точки. Хроніка неоголошеної війни.

Протистояння в Слов’янську триває, Міноборони України опублікувало відео, на якому українські військові ведуть бій з ополченцями. Згідно з інформацією Міноборони, на відео спроба ополченців прорватися на блокпост української армії.

В ніч на 26 травня озброєні люди взяли під свій контроль Донецький аеропорт. Протягом дня йде операція українських силовиків по зачистці аеропорту. Характерно, що прес-служба ополченців зі свого боку стверджують, що операцію по зачистці аеропорту проводять як раз вони. Нагадуємо, що якщо Ви зібралися в/з Донецька повітряним шляхом — уточнюйте на сайті та за телефоном аеропорту про режим роботи. В даний час робота аеропорту припинена, про що є повідомлення на сайті.

У самому Донецьку, у зв’язку зі стріляниною в районі ЖД вокзалу була проведена часткова евакуація персоналу та пасажирів. Відстань від вокзалу до аеропорту ім. Прокоф’єва, де йдуть бойові дії, становить близько 2-3 км. В результаті стрілянини — один загиблий і двоє поранених, з яких одна дитина.

Вибори в Україні. Інформація на 27 травня. Визнання виборів у світі.

Вибори президента України відбулися, громадська думка як ніколи ясно і прозоро. Світ відреагував відповідно — вибори визнані легітимними, такими, що відбулися, і абсолютно демократичними. Міжнародні спостерігачі відзначили рекордно низька кількість порушень і високу явку виборців. Визнали вибори в Європі, Росія також заявила про визнання вибору українців. Несподіваним виявилося заяву екс-президента України Януковича В.Ф., в якому він підтримав українців, поважаючи їхнє право вибору в нелегкий для країни час.

Автор: Костянтин ЖуковІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!