ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ » Honda показала відео-тізер Civic Type R — з «дорослим» рейтингом


Honda старанно позиціонує нове покоління свого «гарячого» хетчбека Civic Type R як «автомобіль для всіх»

. Хвилинний відеотізер новинки озаглавлений як R-rated — за аналогією з кинорейтингом «restricted», означає, що фільм містить сцени для дорослої аудиторії, а перегляд для осіб молодше 17 років можливий тільки у відповідній компанії. Раніше Honda обіцяла, що новий Type R буде найшвидшим автомобілем в класі, що, очевидно, потребуватиме певних жертв в плані комфорту і плавності ходу.

За фактом хвилинний відео-тізер новинки не містить ніяких непристойностей, так і насильство застосовується тільки по відношенню до скульптур. Тим не менш, уривчастий відеоряд повинен підкріпити ідею високотехнологічної незвичайності Type R.

Конкретна дата релізу нового авто поки не названа, але, імовірно, до виробництва новинки з’являться вже в останніх місяцях цього року, або стане кращим авто 2015 года. Прем’єра Type R, швидше за все, відбудеться на Паризькому автосалоні восени нинішнього року.

Новинку вже вдалося зняти без камуфляжу.

Серійний Civic Type R стане першою європейською моделлю Honda з турбодвигуном VTEC Turbo з лінійки двигунів Earth Dreams. Потужність 2,0-літрового чотирициліндрового агрегату з прямим уприскуванням складе мінімум 280 к.с. (крутний момент близько 400 Нм). Мотор буде працювати в парі з шестиступінчастою «механікою».

Honda давно тестує Type R на Нюрбургринзі, обіцяючи, що автомобіль встановить новий рекорд траси для передньопривідних авто.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!