ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Григорій Суркіс: «Завзятість РФС дивує і тривожить»

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс знову вказує на хибність шляху, обраного виконком Російського футбольного союзу щодо кримських клубів.

Європейський футбольний чиновник відреагував на рішення виконкому РФС допустити до участі в турнірі другого російського дивізіону колективи, що формально представляють Севастополь, Сімферополь і Ялту.

«Мене не просто дивує, але вже і тривожить те завзятість, з яким футбольні кола Росії ігнорують очевидні речі, — заявив Суркіс. — У статтях 83 і 84 Статуту ФІФА чітко сказано: «Члени ФІФА та їх клуби не можуть проводити матчі на території іншого члена ФІФА без його дозволу»; «Асоціації, ліги або клуби, що входять до складу члена ФІФА, не можуть увійти до складу іншого члена ФІФА або проводити матчі на його території, крім виняткових випадків. Для цього повинно бути отримано дозвіл від обох членів ФІФА, їх конфедерації і ФІФА».

Я впевнений, коли РФС офіційно поінформує ФІФА та УЄФА про останнє рішення свого виконкому, органи управління світовим і європейським футболом дадуть цьому відповідну оцінку. Хочу нагадати, що раніше російська сторона вже була неодноразово поінформована про неприпустимість перевищення компетенції з боку РФС і порушення основоположних принципів, які забезпечують непорушність і стрункість системи сучасного футболу».

Григорій Суркіс також вважає, що Федерація футболу України повинна негайно вжити всі необхідні процесуальні дії для вирішення цього питання у відповідності з міжнародними футбольними нормами.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!