ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Гряде П’ятий міжнародний форум розробників додатків Apps4All


Гряде

Через два тижні, 19 травня, в столичному центрі Digital October пройде п’ятий ювілейний форум Apps4All .

19 травня 2014 року спільнота розробників Apps4All спільно з агентством «Полілог», компанією Samsung Electronics і Ощадбанком Росії збере на майданчику DigitalOctober понад 1000 представників екосистеми розробки додатків, фахівців найбільших IT-корпорацій та провідних експертів в сфері мобільних технологій.

П’ятий ювілейний форум Apps4All буде включати в себе конференцію, яка складається з чотирьох треків ділової програми, виставку високих технологій та пристроїв, фінал Щорічного конкурсу розробників Apps4All, а також традиційний фуршет для учасників і гостей. Захід пройде за підтримки Вищої Школи Бізнес-Інформатики та Стартап Академії Сколково.

Ділова програма заходу включає в себе секції з просування додатків, утриманню користувачів, аналітики ринку мобільної реклами. В дискусійних панелях учасники конференції разом з експертами зможуть обговорити вимоги до процесу і результатів здачі проектів, стандарти індустрії, мобільний контент, а також технології майбутнього і ринок венчурних інвестицій. Лідери та експерти ринку, такі як Google, Huawei, Unity, Embarcadero, RedMadRobot, GalsSoft, ZeptoLab, Ostrovok, Aviasales, TNS, AdWatch/Isobar, VideoInternational, ArticulMedia, AdCamp, AdInch і інші компанії представлять свої нові продукти та успішні кейси.

Представники штаб-квартири GoogleEMEA (Europe, the Middle East and Africa) з Ірландії розкажуть про секрети монетизації додатків на платформі Android і проведуть майстер-класи для зацікавлених розробників.

Особливу увагу буде приділено екосистемам і спільнот розробників: Dan Romescu (Droidcon, Німеччина) розповість про останні тенденції спільноти розробників в Європі, а Thibaut Rouffineau (Apptual, Великобританія) виступить з презентацією на тему «Управління інноваційними і підприємницькими екосистемами».

Ділова програма завершиться підведенням підсумків та урочистим нагородженням переможців Щорічного конкурсу кращих розробників додатків за версією Apps4All. Конкурс проводиться за 4 основними номінаціями: «Кращий розробник-спеціаліст», «Кращий розробник власних продуктів», «Кращий розробник ігор» і «Кращий цифровий видавець». Переможцями будуть розробники з найвищим показником Apps4All Index у відповідному рейтингу.

Компанія Samsung Electronicsподелится останніми розробками в області SamsungSmartTV.

Наприкінці дня відбудеться розіграш незвичайних призів від партнерів та спонсорів заходу і вечірній фуршет на честь ювілейного міжнародного форуму розробників Apps4All.

На честь ювілею участь у V Міжнародному форумі розробників додатків Apps4All є безкоштовним за попередньою реєстрацією* для всіх розробників і учасників екосистеми, бажаючих поринути у світ програм і технологій.

Вся інформація про захід, а також форма реєстрації — forum.apps4all.ruІнші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!