ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Google вдосконалить Google TranslateWords Lens — досить цікаве мобільний додаток, яке може допомогти орієнтуватися в іноземному місті без знання мови

Це перекладач, який використовує технологію доповненої реальності: при наведенні камери на плакат або покажчик, додаток швидко і автоматично виводить перекладений текст рідною мовою на місці іноземної.

Як можна бачити, підхід дуже зручний, навіть незважаючи на те, що машинний переклад поки далекий від досконалості. Не дивно, що зацікавилася технологією Google. Розробники програми з компанії Quest Visual повідомили про поглинання пошуковим гігантом і заявили про плани появи технології Word Lens в Google Translate.

При цьому сам додаток Word Lens залишиться в магазинах мобільних додатків і, можливо, буде продовжувати розвиватися в найближчі місяці. Іншим варіантом може стати інтеграція всіх можливостей Word Lens в Google Translate. Щоб відсвяткувати новий етап розвитку, Quest Visual повідомила, що протягом обмеженого часу користувачі зможуть безкоштовно скачувати мовні пакети.

Сам додаток було і залишилося безоплатним, так що бажаючі можуть завантажити його з iTunes App Store або Google Play.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!