> Головні новини України сьогодні: події та події 28 травня 2014 | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Головні новини України сьогодні: події та події 28 травня 2014

Події сьогоднішнього дня, 28 травня в Україні та світі. Останні новини, факти, події.

Хроніка останніх подій в Україні на 28 травня . Як завжди, найбільшу увагу країни прикута до подій в Донецьку і на Донбасі взагалі. Також Україна: торгується за газ, вибирає нових мерів, і, в особі майбутнього президента, прислухається до «щебет» представників ОБСЄ

Новини України — останні, на початок 28 травня 2014

Новини України, події 28.05.2014 військові дії на Донбасі тривають

На жаль, в новинах України сьогодні переважає наступна інформація: триває стрілянина в районі аеропорту, українські силовики висунули керівництву ДНР ультиматум, за яким закликають бійців ополчення до капітуляції, в іншому випадку, обіцяють застосувати високоточна зброя. У Луганській області, за повідомленнями українських ЗМІ, був знищений тренувальний табір ополченців. По інтернету і ЗМІ з’являється інформація про можливе отруєння Слов’янська хімічними отруйними речовинами. Сподіваємося, що ця інформація не більше, ніж звичайна «качка».

Пригоди України сьогодні, останні новини на ранок 28 травня: серед постраждалих в АТО є мирні громадяни

Від антитерористичної операції, як скромно називають цю війну київська влада, страждає все більше мирних людей. Постраждали від обстрілів люди р. Новоайдар і близько р. Красноармійська, є вбиті і поранені. В обох випадках нападники не опізнані.

Останні новини України: питання з Російським газом все ще актуальне

З економічних новин України сьогодні можна виділити факт, що обговорення російської та української сторонами газових взаємин у Берліні ні до чого не призвело. Третейський суддя, у вигляді Євросоюзу теж не допоміг. Росія і Україна так і не змогли прийти до компромісу по сумі заборгованості України за газ. Тим не менше, Росія вимагає погашення хоча б частини заборгованості, що саме на цих умовах можливі подальші переговори.

Новини України на 28.05.2014: Одесі новий мер.

За результатами виборів мера в Одесі переміг Геннадій Труханов, керівник міської «Партії Регіонів». Екс-мер Едуард Гурвіц на другому місці. Вітаємо переможця, сподіваємося, що всі починання, про яких він писав і розповідав, з приводу поліпшення морального і зовнішнього вигляду міста, будуть вдалими. Нагадуємо, що на виборах мера Києва, за попередніми даними впевнено перемагає Віталій Кличко. Ніхто вже не сумнівається, що залишилося лише дочекатися офіційних результатів голосування.

Україна, останні події: свобода слова в Україні. Новини вільної преси.

Представник ОБСЄ висловила в твіттері свою думку з приводу того, що П. Порошенко не має наміру продавати 5-й канал. Вона вважає таку поведінку неприпустимою для майбутнього президента, який повинен бути гарантом свободи слова в тому числі. Порошенко сказав, що згоден розпродати весь свій бізнес, крім 5-го каналу. Поспостерігаємо за подальшим розвитком подій.

Автор: Костянтин ЖуковІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!