> Герман вимагає $300 тисяч за «наклеп» про агента КДБ | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Герман вимагає $300 тисяч за «наклеп» про агента КДБ

Нардеп Ганна Герман заявила, що буде судитися з журналістом Аскольдом Крушельницьким і вимагатиме від нього 300 тисяч доларів за наклеп, який він розповсюджує», пише «Українська правда».

Про це йдеться в заяві депутата, поширеній її прес-службою у відповідь на визнання журналіста Аскольда Крушельницького про те, що Ганна Герман ще з 1980-х років співпрацювала з КДБ.

«Суму рівно триста тисяч доларів я буду вимагати в суд за наклеп, який поширює про мене Аскольд Крушельницький. Він стверджує… що Петро Лелик, який працював для Юлії Тимошенко, нібито купив у російських спецслужб документ про мою співпрацю з КДБ», -заявила Герман.

«Не знаю, звідки в команді Тимошенко такі великі гроші, щоб викидати їх на очорнення моєї скромної особи. Проте я готова довести в суді, що Петро Лелик продав штабу Юлії Тимошенко грубу фальшивку і я готовий довести це в будь-якому суді світу. Я мала залізні докази про те, що Льолік, якого вигнали з адміністрації (екс-президента Леоніда) Кучми за підробку підпису на одному з документів, підробив мою нібито розписку. Будь-яка незалежна експертиза це доведе», — додала нардеп.

За її словами, за те, що «сумнівної репутації і моралі Аскольд Крушельницький поширює наклепи на мене, він заплатить рівно стільки, скільки Лелик, за його словами, виманив у штабі Тимошенко за сфабриковану їм фальшивку».

«Якщо, звичайно, Крушельницькому не приснилася ця історія. … А триста тисяч доларів від Крушельницького, які я виграю в суді, передам на потреби української армії», — зазначила Герман.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!