ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Генич: «Напевно, це і є наш справжній рівень. Слова Капелло про суддів — це маячня»

Спортивний коментатор Костянтин Генич поділився враженнями від виступу збірної Росії на чемпіонаті світу в Бразилії . Нагадаємо, що росіяни у своєму останньому матчі на турнірі не змогли переграти збірну Алжиру (1:1) і покинули ЧС.

«Напевно, це і є наш справжній рівень. Чемпіонат світу — це огляд кращих команд, лакмусовий папірець. Якщо розбивати все окремо, то ми ніде не спрацювали по максимуму. Тренер не показав, що він управляє ситуацією, а футболісти грали несміливо у більшості матчів.

Рівень російської команди на фоні інших виглядає на трієчку. Проблеми прийшли звідти, звідки не чекали. Не очікував, що з трьох м’ячів два будуть на совісті Акінфєєва».

«Просто вражений словами Капелло про суддів. Найпростіше списати все на арбітрів. Я взагалі вважаю, що Чакир еталонно відсудив. Він давав грати, давав боротися. Те, що озвучив Фабіо Капелло, що ми були в полненном порядку, але суддівські помилки і історія з лазерною указкою перешкодили — це маячня. Незрозуміло, чому Капелло не хоче визнати свої помилки», — сказав Генич.Інші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!