> Гарет Бейл: «Ми не бачили нічого подібного дуже довго» | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Гарет Бейл: «Ми не бачили нічого подібного дуже довго»

Матч за Суперкубок УЄФА між «Реалом» і «Севільєю» в Кардіффі буде особливим для уродженця цього міста Гарета Бейла і принесе користь всьому валлійській футболу.

Організація першого в історії національної федерації єврокубкового фіналу — досягнення саме по собі, а коли з’ясувалося, що на «Кардіфф Сіті» зіграє Гарет Бейл, радості валлійських шанувальників футболу не було меж.

В своє рідне місто Бейл повернеться у складі «Реала», який 12 серпня зіграє в валлійській столиці з «Севільєю». У бесіді з UEFA вінгер розповів, що буде означати проведення Суперкубка УЄФА для Кардіффа і для національного футболу, яким доводиться витримувати в Уельсі серйозну конкуренцію.

UEFA: Наскільки важливо наступному поколінню валлійських футболістів власні очі побачити найяскравіших гравців сучасності?

Гарет Бейл: Це дуже важливо, величезна подія в житті міста. Ми не бачили нічого подібного дуже довго, і Суперкубок УЄФА у цьому плані може дуже багато чого. Думаю, цей матч покаже, що валлійська футбол здатний в майбутньому досягти помітних висот.

UEFA: Чого можуть чекати вболівальники від візиту до Кардіфф?

Бейл: Ймовірно, холодної погоди! Жартую, звичайно, у нас прекрасне місто. На мій погляд, він продовжує рости і за останні 5-10 років змінився дуже серйозно. Зрозуміло, що країна у нас регбійна, але виступ «Кардіфф Сіті» і «Суонсі» в англійській прем’єр-лізі благотворно вплинуло на позиції валлійського футболу. Наше місто росте, і я сподіваюся, нинішній стан справ збережеться.

UEFA: Не так далеко від Кардіффа, в Ньюпорті, Футбольна асоціація Уельсу відкрила новий тренувальний центр. Яке, на ваш погляд, він зробить вплив на прогрес валлійського футболу і виховання молоді?

Бейл: Мати таку базу — просто фантастика. Думаю, його будуть використовувати команди всіх вікових груп, і зрозуміло, що наявність власного тренувального комплексу дуже важливо. Такою інфраструктурою мають всі провідні футбольні держави, і для валлійського футболу це, без сумніву, великий крок вперед. Сподіваюся, ми зможемо досягти чогось значущого на міжнародній арені.

UEFA: Позначиться, на вашу думку, відкриття цього центру на результатах збірної?

Бейл: Вважаю, сильніше стануть всі команди. Від 15-річних і 16-річних до головної збірної — використовувати комплекс будуть всі. І хотілося б, щоб це мало позитивний ефект і допомогло нам у майбутньому.

UEFA: Ви є патріотом своєї країни. Яке це бути прикладом для підростаючого покоління валлійських футболістів?

Бейл: Це неймовірно. Коли я був дитиною, кумири в кожному компоненті гри були для мене дуже важливі. Вони надихають дітей на заняття футболом і на вдосконалення. Сподіваюся, це допоможе хлопцям і починаючим футболістам домагатися прогресу.

UEFA: Наскільки важливо для валлійського футболу мати власних героїв, які можуть слугувати взірцем для наслідування, гравців на кшталт вас?

Бейл: Це важливо, особливо у футболі. У нас регбійна країна, але футбол в Уельсі теж завжди був дуже популярний. Можливо, 5-10 років тому футбол викликав більше інтересу, але тут ситуація постійно змінюється. Зрозуміло, що потрібно вирощувати більше гравців. Сподіваюся, тепер ще більше валлійців захочуть займатися футболом і в майбутньому ми станемо сильнішими.

UEFA: чи Можете ви порівняти себе сьогоднішнього з юніором, який дебютував за «Саутгемптон»?

Бейл: Різниця величезна. Але в основному, думаю, у фізичному плані. Коли тільки починав грати, я був маленьким щуплим хлопчиськом! Природно, що з часом ти ростеш, розкриваєшся, стаєш більш розвинутим і могутнім. Все це відбувалося і зі мною. Сьогодні я просто продовжую працювати, намагаюся додати в кожному ігровому компоненті. Сподіваюся, що продовжу прогресувати.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!