> Футуристичний командний центр надійде на озброєння в армії РФ | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Футуристичний командний центр надійде на озброєння в армії РФ


www.croc.ru

Розглянути це питання доручив міністр оборони Росії Сергій Шойгу в ході виставки «Комплексна безпека — 2014» .

Міністр відразу ж вирішив випробувати прототип у дії. З капсули Сергій Шойгу зв’язався з Національним центром оборони та заслухав доповідь чергового.

По закінченні огляду Шойгу доручив подумати про використання цього центру у Збройних силах.

Індивідуальний командний центр не має аналогів у світі. Це комплексне пристрій капсульного типу, яке ідентифікує співробітника за допомогою спеціального пропуску. Воно складається з анатомічного крісла, панорамного сенсорного монітора, робочої поверхні оператора, панелі управління, мікрофона і гучномовця, оснащене системами телефонії, аудіо та відеоконференцзв’язку.

ІКЦ може працювати в індивідуальному режимі, для збору та обробки аналітичних даних. З їх допомогою оператор приймає оперативні рішення, прогнозує ситуацію. В режимі групової роботи оператор організовує взаємодію між керівництвом і підлеглими, суміжними групами осіб, транслює ним прийняті рішення.

«Наша розробка може стати незамінним помічником у складі Національного центру управління обороною держави. ІКЦ призначений як для використання в напівавтоматичному режимі під час спільної наради, так і в режимі оперативного управління з повною звукоізоляцією, якщо це буде потрібно. Наше рішення дозволяє працювати з різними інформаційними система, а вся оперативна інформація відображається на єдиному відеоекрані», — розповідає Олексій Волков, заступник генерального директора компанії КРОК по роботі з корпоративними замовниками.

Командний центр являє собою відкриту мобільну капсулу, оснащену прозорим скляним куполом. Всередині цього купола розміщується обладнання зв’язку, система управління і так далі.

З цієї капсули командир може зв’язатися по відеозв’язку з будь-яким учасником бойових дій або штабним центром, отримати прогноз на подальший розвиток подій і поставити завдання підлеглим.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!