> ФК «Шахтар» прокоментував інцидент з нападом на клубний автобус | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » ФК «Шахтар» прокоментував інцидент з нападом на клубний автобус

d8cdf69fe97c2069f1f84b7fd897f7d4_album20 травня в центрі Донецька стався інцидент. Озброєні люди заблокували автобус ФК «Шахтар», який перевозив гравців команд клубної Академії. Ось що розповідають про те, що трапилося очевидці.

Методист відділу контролю освіти ФК «Шахтар» Вікторія Водолазська:

— Ми їхали на «Донбас Арену» з гравцями Академії 16-17 років. Рухалися по проспекту Богдана Хмельницького і зупинилися на світлофорі, на перетині з вулицею Артема. Коли автобус почав рушати на зелене світло, нас підрізала машина. Вийшов озброєний чоловік і пішов у напрямку до автобуса, до нього приєдналися ще двоє. Я вийшла назовні, у мене запитали, хто старший. Я відповіла, що є куратором, а в салоні діти. Блокували нас люди обмінялися кількома фразами між собою, сіли в машину і поїхали.

Один з гравців команди U-17, який перебував під час пригоди в салоні, сказав наступне:

— Автобус зупинили озброєні люди, коли ми їхали на «Донбас Арену». Після того як вони переговорили з нашим куратором, ми продовжили рух. Звичайно, всі хлопці переживали за цієї ситуації.

ФК «Шахтар» обурений цим інцидентом. Ми завжди виступали і виступаємо проти будь-якої форми насильства. Донбас має бути мирним! Ми за Донбас без терору, зброї і кровопролиття!Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!