ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Фіфпро: «Суарес заслуговує всілякої підтримки»

Міжнародна федерація асоціацій професійних футболістів заявила, що ФІФА порушує право на працю уругвайського футболіста Луїса Суареса, а санкції мають включати реабілітацію і серйозне лікування гравця.

— Луїс Суарес заслуговує всілякої підтримки і правової зокрема. Він також потребує допомоги в ході оскарження санкцій і скорочення їх термінів. Нарешті, якщо ФІФА рекомендує йому лікуватися, то вона повинна забезпечити для цього всі умови. І той факт, що Суарес зараз не має права працювати протягом тривалого періоду, що також порушує його право на працю.

Нагадаємо, що під час матчу Уругвай — Італія, який відбувся 24 червня і завершився з рахунком 1:0 на користь суперників, Суарес вкусив захисника італійців Джорджіо К’єлліні за плече.

У четвер, 26 червня, бомбардир поніс покарання за своє хуліганство. Вирок виявився вкрай суворим — Суарес дискваліфікований на 9 матчів національної команди, а також відсторонений від будь-якої футбольної діяльності на 4 місяці. Про це повідомляється в офіційному Твіттері ЧС-2014.

Нагадаємо, завдяки перемозі над Італією Уругвай вийшов у 1/8 фіналу чемпіонату світу, де зіграє з Колумбією.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!