> ФІФА пробачить Ар’єна Роббена | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » ФІФА пробачить Ар’єна Роббена

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) не буде застосовувати санкцій до нападника збірної Нідерландів Арьену Роббену за симуляцію. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Вже в доданий арбітром час матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу Роббен впав у штрафному команди Мексики і заробив пенальті, який реалізував Клас-Ян Хюнтелар. Після гри Роббен зізнався в симуляції, проте не в той момент, а в першому таймі. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь голландців.

Як повідомила представник ФІФА Делія Фішер, дисциплінарний комітет організації буде розглядати тільки серйозні порушення, а «нирок» до таких не відноситься. «Ніяких санкцій не буде, — повідомила Фішер. — Звичайно, ми просимо гравців діяти в рамках «фейр-плей». Матч обслуговують судді, а їх спеціально готують до того, щоб вони могли ідентифікувати симуляцію і карати гравців за таку поведінку картками. Але, повторюся, ми закликаємо гравців дотримуватися правил чесної гри».

Чвертьфінальний матч чемпіонату світу голландці проведуть у ніч на 6 липня. Їх суперником стане збірна Коста-Ріки, яка виграла у команди Греції з рахунком 1:1 (5:3 по пенальті).