> Фаулер: «Ван Галь занадто старий для «Манчестер Юнайтед» | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Фаулер: «Ван Галь занадто старий для «Манчестер Юнайтед»

Колишній нападник «Ліверпуля» Роббі Фаулер вважає, що Луї Ван Галь занадто старий для того, щоб тренувати «Манчестер Юнайтед» .

Очікується, що вже наступного тижня Луї укладе контракт з «червоними дияволами». Між тим, в серпні Ван Галь відзначить своє 63-річчя, і Фаулер бачить в цьому проблему.

«Я не знаю, є чи Луї Ван Галь правильною людиною для «Манчестер Юнайтед». У свій час він був хороший. Це може звучати нерозумно, але він дуже старий».

«Можна сперечатися щодо його здібностей і того, що він домігся, але «Манчестер Юнайтед» слід запросити молодого і енергійного тренера», — повідомив Фаулер talkSPORT.

Фаулер вважає, що із-за віку Ван Галя керівництво «Юнайтед» може вимагати у Луї обов’язково зробити Райана Гіггза своїм помічником, щоб виховати з валлійця свого наступника.

«Можливо, керівництво скаже, що Ван Галь повинен підготувати Гіггза до цієї роботи через кілька років. Це здається однією з перешкод. Хто б не прийшов, йому доведеться взяти Гіггза в свій штаб».

«Я вважаю, що їм слід було б просто віддати роботу Райану. Це одна з найбільших робіт у футболі, але Гіггз знає клуб, він знає, які тут очікування, і він в курсі всього, щодо клубу».

«Їм потрібно призначити його і запросити йому в помічники якогось відмінного фахівця», — додав Фаулер.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!