ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Еквадор — Франція. Прогноз на матч. Чемпіонат світу (25.06)

Збірна Франції розгромила гондурасців і швейцарців, відзначилася в списку фаворитів мундіалю і готова завершити груповий етап на мажорній ноті.

Французи грають чудово: ні на хвилину в матчі з гондурасцами і швейцарцями не виникло сумнівів в тому, хто в групі «Е» сильніше за інших. 3:0 і 5:2 — два поспіль розгрому говорять все, що потрібно знати про французів. Про те, що Самір Насрі залишився поза заявкою, все благополучно забули і тепер оцінюють шанси, а якщо у «триколірних» можливість виграти ЧС-2014.

Еквадорці ж самі загнали себе в кут. Південноамериканці в 1-му турі відчули, що можуть дотиснути швейцарців, але на останній хвилині самі пропустили разючу контратаку і залишилися ні з чим — 1:2. Далі був непростий переможний матч з гондурасцами, де особливої могутності збірна також не показала. Справжню силу збірної Еквадору побачити так і не вдалося, а єдине, що можна про неї сказати — Эннер Валенсія дуже і дуже хороший.

Французи явні фаворити матчу, але тільки в тому випадку, якщо виставлять основний склад. Поки інформації на цей рахунок немає, але французькі журналісти, знаючи повадки Дідьє Дешама, прогнозують вихід на поле резервістів Руффье, Мангаля, Диня, Шнердерлена, Кабеллы і Ремі. Як надійде Дешам, сказати складно, так що робити ставки на цей матч потрібно тільки після оголошення стартових складів.

Якщо буде грати основа, то сміливо беремо перемогу французів, можна з форою. Якщо немає, то можна ставити на нічию або перемогу еквадорців за хороший коефіцієнт.

Результат: 0:2 (Франція грає основою) / 1:1 (Франція грає резервом/полурезервом)
Тотал: Менше 2,5

Основна ставка — збірна Франції ф(-1) (Франція грає основою) / 1Х (Франція грає резервом/полурезервом)

Ставимо тутІнші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!