ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВЩИНА » Екіпаж Російських ведмедів візьме участь у черговому етапі

Черговий етап європейського чемпіонату International GT Open пройде в Угорщині на трасі Хунгарорінг . З 4 по 6 липня 2014 року шістнадцять команд, серед яких присутні пілоти SMP Racing Russian Bears, змагатимуться за першість у гонці.

Екіпажі «Російських ведмедів» — це досвідчений пілот В’ячеслав Малєєв і його напарник іспанець Хосе Перес Айкарт, а також молодий тандем Роман Мавланов — Даніель Зампьері. Обидва пілоти не дивлячись на молодий вік встигли завоювати повагу в гоночному світі, а Роман ще й відстоює кольори російського прапора у World Series by Formula Renault 3.5 в команді ZetaCorse, керуючою компанією якої є RMD-Media — в наступні вихідні етап чемпіонату пройде на підмосковній трасі Moscow Raceway.

Екіпажі SMP Racing Russian Bears їздять на потужні суперкари Ferrari 458 і вже показали відмінний результат в минулих перегонах сезону 2014. Так, в минулі вихідні, 21-22 червня у Хересі, Мавланов і Зампьері стали лідерами за підсумками суботньої гонки і зайняли перше місце на подіумі. Малєєв і Айкарт прийшли шостими, гідно подолавши непрості ділянки іспанської траси. Другий день виявився складнішим, з-за технічної неточності екіпаж Зампьері-Мавланов виявився сьомим (після кваліфікації вони займали дев’яту позицію), всі шанси піднятися на подіум були у другого екіпажу, однак, уникаючи зіткнення, Малєєв був змушений розвернути машину і в підсумку машина фінішувала лише дев’ятою. Між тим, за очками Зампьері і Мавланов займають другу строчку рейтингу в класі Super GT і третє місце в абсолюті, Малєєв і Перес — 2 місце в класі GTS і 8 місце в абсолюті. Зараз пілоти «Російських ведмедів» готуються до підкорення «Угорської петлі» і всерйоз мають великі шанси на перемогу.

Автодром Херес (ісп. Circuito Permanente de Jerez) — гоночна траса, яка знаходиться в місті Херес-де-ла-Фронтера, Іспанія. Брала п’ять Гран-прі Іспанії і два Гран-прі Європи з 1986 по 1997 рік.

Чемпіонат International GT Open веде свою історію з 2006 року і проходить щорічно в вісім етапів на кількох європейських країнах. Згідно з регламентом, гонки проводяться у суботу та неділю — практично відразу після кваліфікаційних заїздів. Пілоти чергуються і змінюють один одного за кермом автомобіля передбачене регламентом «вікно». У цьому році в чемпіонаті беруть участь шістнадцять команд — кольори російського прапора відстоюють SMP Racing Russian Bears.

 

b2bloggerІнші записи з категорії "КИЕВЩИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!