ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Вишневого » Два російських хокеїста обрані в першому раунді драфту НХЛ

Два російських хокеїста — Микита Микола Щербак та Голдобін — обрані в першому раунді драфту Національної хокейної ліги 2014 року .

У ніч на суботу у Філадельфії відбувся перший раунд 52-го щорічного драфту НХЛ. Під загальним першим номером був обраний канадець Аарон Экблад («Флорида»).

Першим з росіян, обраних на драфті, став форвард команди «Саскатун Блэйдз» із Західної юніорської хокейної ліги (WHL) Микита Щербак. Його вибрав «Монреаль» під загальним 26-м номером. Під 27-м номером «Сан-Хосе» вибрав форварда Миколи Голдобина, який виступає за клуб «Сарнія Стінг» з юніорської ліги провінції Онтаріо (OHL).

У першому раунді були обрані 30 хокеїстів, з них більшу частину склали представники Канади (14 осіб). Також клуби НХЛ задрафтували п’ятьох американців, двох шведів, фінів і чехов, по одному представнику Данії, Швейцарії та Німеччини.

В сьомий раз в історії клуби НХЛ вибрали двох російських хокеїстів в першому раунді драфту. Максимальний результат росіяни показали в 2000 році, коли відразу вісім гравців привернули увагу клубів.

Другий і наступні раунди драфту відбудуться в суботу.Інші записи з категорії "Новости Вишневого":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!