> Донецький аеропорт знову відмовляється працювати | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Донецький аеропорт знову відмовляється працювати

Всього місяць тому донецький міжнародний аеропорт вже призупиняв рейси у відповідь на що проводиться АТО проти прихильників федералізації. Зараз ситуація повторюється в точності, бо з сьогоднішнього раннього ранку, аеропорт імені Прокоф’єва закінчує обслуговувати рейси.

Прес-служба аеропорту заявила про таких тимчасових нововведення, введених 26-го травня з семи ранку. Більш детальна інформація виглядала так, що вночі приїхала група озброєних осіб, які вважали за потрібне представитися, як члени Донецької Народної Республіки, яких було, за словами прес-служби аеропорту, більше, ніж кілька десятків. Ці ополченці стали висувати вимоги, в яких містився наказ для українських військових, щоб ті покинули територію аеропорту, де ті розміщуються останні місяці. Військовослужбовці повинні були покинути внутрішню площу аеропорту негайно.

При цьому Дмитро Косінов повідомив, що ніяких пострілів або агресивного протистояння згодом не сталося. У зв’язку з такою подією, незрозуміло чим закінчилися, керівництво терміново вирішило, що треба зупинити рейси, мета цього рішення теж неясна. Також глава прес-служби уточнив, що на периметрі все спокійно.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!