ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Донецьк буде голосувати в аеропорту

Враховуючи те, що відбувається АТО в східних регіонах під егідою внеконституционной київської влади, не є вражаючим реакція жителів Луганської чи Донецької областей, нині представлених, як Донецька Народна Республіка і Луганська Народна Республіка.

Саме опором можна назвати небажання активістів допустити відкриття будь-яких виборчих комісій для проведення голосування 25-го травня — вибори нового українського президента. Саме для цього проросійські активісти захоплюють і блокують ділянки, що не пускають туди людей, і просто лякають, при цьому жодного постраждалого з боку комісії не було жодного разу. Саме для того, щоб нічого незаконного не сталося напередодні виборів або в день голосування, ЦВК поступилася прохання обласної адміністрації Донецька і звеліла перенести 5 окружних виборчих комісій з самого міста в його місцевий аеропорт.

Про події повідомила безпосередньо сама виборча комісія під час інтерв’ю. З приводу того, чи збирається хтось із ДНР і ЛНР приходити на голосування — невідомо, люди дуже агресивно, в більшості випадків, реагують на це питання, адже весь Південний Схід в крові, тут вже лише б вижити, які ще вибори.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!