ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » До місії в Україні готові миротворці ВДВ РФ

Якщо виникне необхідність прийняти участь в можливій миротворчої операції на території України, то підрозділи ВДВ Росії по суті кажучи, готові взяти в ній участь. Про це заявив Олександр Вязников — заст. командувача Повітряно-десантними військами Російської Федерації по колективних сил швидкого реагування та миротворчих операцій.

Вязников додав, що миротворці Повітряно-десантних військ РФ підготовлені для здійснення можливих миротворчих операцій не тільки на території певних країн, але і в будь-якій точці світу. Причому це питання навіть не стільки військовий, скільки політичний. Також заступник командувача уточнив, що всі російські миротворчі десантні війська зараз знаходяться виключно на території Росії, і в інших країнах службу не несуть.

Що ж стосується структури ВДВ, то в кожному з’єднанні міститься батальйон миротворців, а одна з десантно-штурмових бригад Повітряно-десантних військ бере участь у спеціальній програмі підготовки миротворців.

Як повідомлялося раніше, за словами одного з російських чиновників, Віктора Озерова, Росія зможе відправити на територію України миротворчий контингент тільки з дозволу РБ ООН.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!