> ДНР і ЛНР створили Новоросію | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » ДНР і ЛНР створили Новоросію

Після спільно проведеного референдуму, але невдалого продовження, вираженого в «антитерористичної» операції, працювати двом Народним Республікам стало, судячи з усього, ще важче. Адже, щоб хоч якась країна визнала дійсність цих нових «держав», слід хоча б визначитися з територіями і позбутися від наявності членів АТО.

Саме виходячи з вищесказаного, схоже, діяли лідери цих двох Республік, тому що сьогодні був підписаний об’єднує документ, в якому йдеться про створення єдиної держави під назвою Новоросія. Представники народу з’їхалися до Донецька з усіх південно-східних областей, крім Харкова. Саме ж підписання документа відбувалося в готелі «Шахтар Плаза». При цьому процес підписання угоди відбувався у вкрай закритому режимі, адже пропустили всередину лише російських журналістів для фіксації підписів.

Взяли на себе сміливість підписувати юридичний документ Олександр Бородай, як прем’єр-міністр з Донецької Народної Республіки, і Олексій Карякін, який називає себе головою Республіканського зборів, від Луганського регіону. Вхід в готельний номер охоронявся декількома озброєними самооборонцями.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!