ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Депутати показали, що готові поступитися принципами і простягнути руку — Новинський

Верховна Рада готова до компромісу і може об’єднатися, коли це необхідно. Про це заявив народний депутат України Вадим Новинський .

«Вчора Рада показала, що здатна до компромісу і депутати різних фракцій готові заради країни поступитися принципами і простягнути руку. Меморандум далекий від досконалості. Це був перший приклад, як ми можемо об’єднатися», — сказав він під час круглого столу єдності в Миколаєві.

На думку Новинського, перший крок на шляху стабілізації — вибори президента. «Ми повинні забезпечити відкритий процес виборів президента. Були зафіксовані спроби нападу на кандидатів. На Південно-Сході 34 ділянки, є великі проблеми з голосуванням», — підкреслив він.

Також, за словами Новинського, для стабілізації ситуації в країні влада повинна провести конституційну реформу, а також прийняти закони про місцеві референдуми та про амністію.

«Люди повинні розуміти, як вони будуть забезпечені ЗП, стипендіями, пенсіями», -підсумував він.

Нагадаємо, круглі столи національної єдності вже відбулися у Києві та Харкові. Після завершення першого круглого столу 14 травня в Києві, кандидат у президенти Юлія Тимошенко запропонувала провести наступний круглий стіл у Донецьку. Губернатор Донецької області Сергій Тарута запевнив, що безпека учасників круглого столу буде забезпечена. Проте круглий стіл провели в Харкові 17 травня.

До участі в роботі круглого столу запрошені колишні президенти України Леонід Кравчук і Леонід Кучма, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, члени уряду, народні депутати, кандидати у президенти України, релігійні діячі, голови обласних адміністрацій і голови обласних рад, науковці.

Основне завдання заходу — врегулювати ситуацію на південному сході України, де до цих пір проводиться антитерористична операція.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!