ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Цушко знімається з виборів

Кандидат у президенти України Василь Цушко заявив про зняття своєї кандидатури з виборів .

«Сьогодні наше з вами завдання зробити так, щоб президент був обраний, тому що чим швидше він буде обраний, тим швидше з’являється шанс, що легітимно обраний президент зможе провести переговори з протестуючими на сході країни, із сусідніми країнами, і в Україні може встановитися мир і спокій. Розуміючи це, сьогодні знімаю свою кандидатуру з президентських виборів», — заявив він у четвер у зверненні до виборців, повідомляє його прес-служба.

Цушко також просить своїх прихильників, які збиралися за нього проголосувати, не ставити позначку навпроти його прізвища (вона залишиться у виборчому бюлетені), щоб «голос не був втрачений».

«Давайте зробимо все можливе, щоб вибори відбулися», — закликав він виборців.

Законом передбачено, що у разі надходження відповідного звернення кандидата на пост президента України пізніше, ніж за двадцять три дні до дня виборів, тобто пізніше 1 травня, таке звернення Центральною виборчою комісією не розглядається, рішення по ньому не приймається».

Таким чином, зареєстровано 21 кандидат у президенти, які включені в виборчий бюлетень і залишаються суб’єктами виборчого процесу.

Нагадаємо, позачергові вибори президента України призначені на 25 травня.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!