ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » ЦВК: Все вирішилося в першому турі

Попередні голосування і тенденції народного вибору, свідчать про те, що рішення громадян вже вирішено наперед і повторне голосування не потрібно. Глава ЦВК заявив на засіданні, що відпадає потреба у другій частині виборчого процесу.

Михайло Охендровский заявив, що дані про підсумки голосувань, отримані їм на сьогоднішній день, є ознаками того, що в процесі підрахунків голосів виборців, спостерігається подібна картина у всіх областях — один з учасників передвиборної гонки набрав повсюдно більшість голосів. Проаналізувавши дані, можна зробити висновок — подальші вибори в Україні не мають сенсу.

Глава Виборчкому також доповів, що не має відомостей про голосування по Донецькій області — виборчкомів в Олександрівці, Красноармійську, Великої Погоди. За даними Охендровского, у Великій Новоселівці немає можливості вести електронний облік інформації щодо виборів, тому результати підрахунку голосів будуть розглянуті на основі паперових документів.

Кількість інформації, обробленої ЦВК всього -85, 12 відсотків бюлетенів, з них 54, 04 відсотка громадян віддали голоси за Петра Порошенка, а 13,12% -за Юлію Тимошенко.

Автор: Анна НебратенкоІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!