ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » ЧС-2014: В Бразилії незадоволені часом початку денних матчів

Бразильська асоціація професійних футболістів (Fenapaf) виступила за зміну часу початку денних матчів під час чемпіонату світу . Про це інформує офіційний сайт організації.

Як інформує джерело, проведене Федерацією дослідження, яким керував доктор Торибио Лейте, говорить про те, що грати матчі в 13:15 за місцевим часом для спортсмена дуже шкідливо.

Особливо це стосується міст, які розташовані в північній, північно-східній та центрально-західній частинах країни. «Ми намагаємося боротися з цією проблемою ще з 2013 року, але ФІФА чомусь ігнорує дану інформацію», — заявив президент Fenapaf Рінальдо Марторелл.

За словами Марторелла, організація має намір йти в цьому питанні до кінця, аж до суду. «Бразильський суд може змусити ФІФА змінити час цих матчів. Конституція Бразилії не дозволяє працювати при будь-якій загрозі для своєї діяльності», — заявив адвокат асоціації Едуардо Новас.

Позов буде поданий у понеділок, 19 травня. Асоціація має намір домогтися перенесення матчів, які починаються в 13:15 за місцевим часом на більш пізній термін.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!