> Чезаре Пранделлі пішов у відставку | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Чезаре Пранделлі пішов у відставку

Головний тренер збірної Італії з футболу Чезаре Пранделлі розкритикував суддівство матчу групового етапу чемпіонату світу проти уругвайців, повідомляє l’equipe.

Італійці програли збірній Уругваю з рахунком 0:1 і вилетіли з ЧС-2014. Третина матчу команда Італії грала в меншості через вилучення півзахисника Клаудіо Маркізіо (на 59-й хвилині гри). На 81-й хвилині Дієго Годін вивів уругвайців вперед.

«Це грабіж. Суддя не повинен був видаляти Маркізіо за цей фол, він все зруйнував. Він пустив під укіс чотири роки роботи», — сказав Пранделлі після гри.

«Я замінив Маріо Балотеллі, тому що він ризикував отримати червону картку. Шкода, що ми залишаємо турнір таким чином», — додав тренер.

Тренер збірної Італії Чезаре Пранделлі, один з найсильніших тактиків світу, подав у відставку. Відразу після поразки від збірної Уругваю в третьому матчі групового турніру, яке вибило його команду з числа претендентів на медалі мундіалю, наставник оголосив про рішення залишити посаду.

Пранделлі ставав кращим тренером Італії у 2009 році, очолюючи «Фіорентину», після чого прийняв національну команду Італії. Під його керівництвом Скуадра Адзурра у 2012 році стала віце-чемпіоном Європи, поступившись у фіналі на київському «Олімпійському» збірної Іспанії, а в минулому році фінішувала третьою на Кубку конфедерацій.