ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Бойовики підривають мирний план президента — МЗС

Міністерство закордонних справ України відзначає позитивну оцінку мирного плану президента України Петра Порошенка з боку зарубіжних партнерів, але при цьому вказує на складність реалізації цієї ініціативи з-за дій збройних проросійських бойовиків. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

«Мирний план президента України Петра Порошенка з врегулювання ситуації в східних областях нашої країни продовжує отримувати активну підтримку іноземних партнерів України. Позитивну оцінку ініціативи глави держави висловили 23 червня міністри закордонних справ країн-членів ЄС на своєму засіданні в Люксембурзі, в якому взяв участь міністр закордонних справ Павло Клімкін», — йдеться повідомленні.

У МЗС відзначили, що процес врегулювання ситуації «підривають дії бойовиків», і привели ряд прикладів, зокрема, обстріл блокпостів українських силовиків, напади на колони військової техніки та інше (за останні дві доби — більше 30 випадків порушень бойовиками перемир’я).

«Україна висловлює категоричну вимогу до Російської Федерації негайно вплинути на дії проросійських терористів і здійснити всі необхідні конкретні кроки, щоб незаконні збройні формування в Донецькій і Луганській областях припинили безглузді і приречені бойові дії, негайно склали зброю, звільнили заручників і адміністративні будівлі, а найманці — покинули територію України», — підкреслюється в заяві МЗС.

Раніше повідомлялося, що терористи на кордоні з Україною облаштовують вогневі позиції і обстрілюють військових, провокуючи їх на вогонь у відповідь.Інші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!