ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Боатенг: «Був відрахований, тому що питав про крадені гроші»

Кевін-Прінс Боатенг, який залишив збірну Гани після сварки з тренером, вважає, що рішення про звільнення було прийнято понад .

За тур до кінця групового етапу в таборі збірної Гани стався скандал. Лідери команди Саллі Мунтарі і Кевін-Прінс Боатенг були відраховані після бійки на тренуванні. Також повідомлялося, що Мунтарі атакував одного з представників Федерації футболу Гани на переговорах про преміальних для команди. «На тренуванні був ігровий епізод, коли я повернувся до Салі, щоб запитати, як би він вчинив на місці судді. Тренер вирішив, що я говорю на адресу Мунтарі щось образливе. Аппіа почав ображати мене на очах футболістів, незважаючи на те, що ми намагалися пояснити йому ситуацію. Думаю, у тренера були претензії до мене, і він лише шукав привід, щоб вигнати мене з команди. По суті, я був просто викинутий.

Не можу пояснити той факт, що він відрахував мене в четвер, хоча інцидент стався у неділю. Якщо б я зробив щось неправильно, але то було б логічно прийняти заходи в понеділок. Думаю, це сталося, тому що я провів зустріч з президентом Федерації футбол Гани. На цій зустрічі я питав, куди пішли спонсорські гроші від ФІФА. Я просто прямо запитав, хто вкрав гроші. Така відвертість багатьом не сподобалася.

Всі думають, що ми живемо світським життям. Для нас велика честь представляти країну на чемпіонаті світу, але так як ми весь час в переїздах, живемо в готелях… Не думаю, що керівництво Федерації витрачає гроші на наші подорожі. Саме тому ми і набрали в групі всього одне очко. За таких обставин більшого добитися було нереально», — наводить слова Боатенга The Telegraph.

Ганці набрали в своїй групі одне очко, зігравши внічию з командою Німеччини (2:2). Також «чорні зірки» поступилися США (1:2) та Португалії (1:2).Інші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!