ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Біля Слов’янська тривають бої — відео

На сторінці українського Міністерства оборони у соціальній мережі Facebook з’явилося відео, що свідчить нібито про те, як Збройні сили України утримують свої позиції. Те ж джерело інформації описує показані події як відображення прориву ополченців на блокпост біля міста Слов’янськ.

Перші кадри вимальовують дорогу, яку заступає блокпост, за яким, за словами журналіста, знаходиться Слов’янськ, сам же блокпост постійно обстрілюється ополченцями. Далі на відео показаний швидкоплинний бій, який почався із-за того, що військовослужбовці помітили рух недалеко від блокпоста. З боку українських бійців починається стрілянина з автоматів, підключається бронетехніка і міномет. Громадянська війна, в яку втягнута Україна, набирає обертів.

На завершення військовий кореспондент зазначає, що через спеку корпус автомата дуже сильно нагрівається, і його важко тримати в руках, але бійці не залишають позицій і далі продовжують воювати.

По завершенні перегляду, з усього побаченого можна зробити однозначний висновок. У ролику не дано точних вказівок, коли саме був знятий цей матеріал, показані лише дії силових структур України і немає даних про результати бою.

Відео з місця подій

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!