> «Беркут» присягнув Російської Федерації | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » «Беркут» присягнув Російської Федерації

Після термінового розформування підрозділу «Беркут» внеконституционной київською владою, багато сотні людей залишилися не тільки без роботи, але і обвинуваченими цілими сім’ями у виконанні Законів України та підпорядкуванні своєму начальству, в тому числі, і легітимному, на той момент, президенту.

Виходячи з масового отримання неправдивих звинувачень на Україні, «Беркут» почав запрошувати до себе на службу спочатку Крим, а після і уряд РФ. Глава МВС Росії особисто пообіцяв допомогти сім’ям спецпідрозділу піти від переслідування новою владою і радикалами, забезпечити житлом і роботою в Федерації. І сьогодні Колокольцев вручив посвідчення новим членам московського ГУМВС, зауваживши, що такий же ритуал, включаючи отримання російських паспортів, потрібно ще, як мінімум, 100 колишнім «беркутівців».

Міністр також додав, що для росіян — «Беркут» є знаком відваги і сили духу, а його члени — гідне доповнення для РФ. Колокольцев сказав, що вже ще 42 працівника знайшли собі місце для служби в різних відділах МВС Росії, відображаючи надію на те, що інші також знайдуть своє покликання і стануть частиною згуртованого колективу.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!