ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Помощь переселенцам » Behemoth депортували, ознайомивши з екскрементами в російському ізоляторі


© Future Breed/flickr.com (CC BY ND 2.0)

Музиканти з польської групи Behemoth провели ніч в ізоляторі міграційної служби Єкатеринбурга . У четвер суд виніс рішення про їх депортацію.

Учасників польської групи Behemoth затримали в середу, 21 травня. Ніч вони були змушені провести в ізоляторі міграційної служби Єкатеринбурга. Про цієї «темної» ночі музиканти розповіли журналістам.

«Це була дуже маленька кімнатка метр на півтора. На стінах були розмазані екскременти. Вночі ми попросили, щоб нас вивели в туалет, однак нам чомусь відмовили. Довелося справляти малу нужду в пластикові пляшки», розповів лідер Behemoth Адам Дарський порталу Znak.

Як стало щойно відомо, суд виніс рішення про штраф у розмірі 2 тисяч рублів і депортації музикантів, із застереженням «самостійний, контрольований виїзд». Таким чином, учасники групи не будуть поміщені в розподільник під охорону співробітниками ФМС. Однак металісти зобов’язані покинути Росію у «розумні строки, які законом не обговорюються», повідомляє Znak.

Суддя пояснив, що мета в’їзду при подачі документів на візу була вказана як «ділова», а за фактом групою було організовано гастролі, що є порушенням візового режиму.Інші записи з категорії "Помощь переселенцам":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!