ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Батальйон «Донбас»: свідчення очевидців — відео

Після того, як створений з членів радикальних угруповань батальйон «Донбас» потрапив у випадкову засідку ополченців, до них на допомогу не прийшла національна армія, а сам «Правий сектор» прийшов лише через кілька годин. При цьому забирали лише поранених, всі тіла залишилися лежати на місці вбивств, стаючи легкою мішенню для місцевих жителів.

Як можна зрозуміти, мертвим радикалам, кинутим власними товаришами, вже нічого не потрібно, а жителям Сходу виживати доводиться. Саме тому проросійські активісти у більшості випадків навіть не заважали людям підходити і оглядати тіла. Селяни спокійно проводили обстеження мертвих, цікавлячись цінними і важливими речами — золото, гроші, їжа якась. Ополчення ж займалося тим, що збирало тіла своїх загиблих соратників, щоб забрати і поховати.

При цьому дається інформація, що начебто як і кілька тіл з батальйону також були відвезені, можливо, їх також збиралися ховати. Тривалість бою становила не менше 4-х годин, люди в Карлівці намагалися сидіти вдома, щоб не потрапити під постріли, хоча багато постріли «Донбасівців» зачіпали і житловий сектор, вони не особливо церемонилися.

Карлівка — Відео


Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!